החלפת מצברים

מבחינת רוב הנהגים בישראל, הפעולה המציקה ביותר אם כי החשובה ביותר בתחזוקה הכוללת של המכונית המשפחתית היא הטיפול במצבר. לא אחת אנו פוגשים לקוחות שמגיעים אלינו לביצוע עבודות החלפת מצבר כאשר מצבו הפיזי או המכני של המצבר הוא כל כך גרוע עד כדי סכנה לנסיעה על הרכב. והסיבה היא הרצון להימנע מלעצור את שגרת החיים כדי לטפל בבעיות הרכב. זו עלולה בסופו של יום להיות החלטה שתסכן את כל הנוסעים היקרים ברכב שלכם. כך שישנם מקרים בהם צוות חברת ענק המצברים ממליץ מאוד לבצע החלפת מצברים יזומה.

מתי חשוב לבצע פעולה של החלפת מצברים?

עבודות החלפת מצברים יזומות יכולות להיות חיוניות במקרים כמו:

  1. כאשר המצבר עצמו מראה סימני חולשה, והאוטו לא מתניע טוב. המנורות מהבהבות, ההתנעה היא חלקית והרכב פשוט "לא סוחב בעלייה". זה הוא איתות של המערכות לכך שהמצבר אוטוטו מסיים את חייו ואתם חייבים לטפל בבעיה מוקדם ככל הניתן.
  2. אם חוויתם תקלה מסוכנת במערכת החשמל של כלי הרכב, כאשר המצבר היה מחובר אליה. תקלות חשמליות יכולות לפגוע בטעינה של המצבר, או חמור מכך אפילו להצית שריפה ספונטנית במנוע שתסכן חיים בתוך דקות. כך שאין מקום למשחקים בסיטואציה כזו.
  3. במקרה והמצבר ספג נזק פיזי כבד במהלך תאונת דרכים. אם הרכב לא הלך לגמרי, הטיפול בהחלפת כל החלקים הפגומים יאפשר לכם לחזור במהירות לשגרת הנסיעות ולנצל את המרכב עד תום. בה בעת חשוב לשים לב שהמקום של המצבר במנוע לא נפגע, אחרת המצבר החדש עלול להינזק גם הוא.

החלפה מהירה, אך בטוחה!

לא משנה מה היא הסיבה שגרמה לכם לבצע החלפת מצברים יזומה, העיקר הוא לבחור את הצוות המנוסה והאמין ביותר לביצוע המטלה. ואנו, חברי הצוות של חברת ענק המצברים, נוכחים תמיד לשירות הלקוחות שלנו ולביצוע החלפות מצברים על הצד הטוב ביותר. כל פעם מחדש אנו נוודא שהמצברים הישנים והתקולים יוצאים בבטחה מהרכב ומוחלפים במצברים איכותיים וחדישים, תוך בדיקת איכות מקיפה והתאמה מלאה למערכת החשמל.