אי אפשר לדבר על מצברים בישראל ולא להזכיר את חברת שנפ, הנחשבת לגדולה בתחום בישראל באופן כמעט מובהק. החברה פועלת עוד משנת 1951, עת הוקמה על ידי ד"ר עמנואל שנפ ואחרים, והיא מהווה כיום כמעט ממחצית נתח מכירת המצברים בארץ. כפי שתראו מיד, יש לכך לא מעט סיבות.

היתרונות של מצברי שנפ

חברת שנפ עברה תמורות משמעותיות במהלך השנים. בתחילת דרכה, ייצור המצברים התבסס על עבודת יד, תוך סגירה של ארגזי גומי באמצעות זפת. במהלך השנים הטכנולוגיה נכנסה לתמונה ושינתה את הכללים. כיום, הייצור במפעל החברה מתבסס על מיטב הציוד והמכונות העומדות בתחום, מה שמגדיל את יעילות הייצור ומשפר את איכות המצברים. זו אחת הסיבות לכך שמצברי שנפ נמכרים לא רק בישראל, אלא גם במדינות רבות אחרות על גבי הגלובס.

מצברי שנפ מהווים מזה שנים שם נרדף לאיכות גבוהה, כאשר הקטלוג הרחב מבטיח שניתן יהיה למצוא מצבר לכל רכב או מטרה. בין אם יש לכם רכב משפחתי קטן, רכב מנהלים או אפילו רכב שטח, תוכלו למצוא מצבר המתאים לצרכים הנקודתיים שלכם כמו כפפה ליד.

מצברי שנפ עומדים בדרגות האיכות הגבוהות ביותר, כפי שתעיד העובדה שמוצרי החברה מחזיקים בתו תקן האיכות הישראלי והבינלאומי. בחברה שמים דגש משמעותי גם על שמירה על איכות הסביבה, לרבות שילוב מחזור חומרים בתהליך ייצור המצברים, שימוש במערכות מתקדמות של טיהור אוויר ועוד.

אז איפה רוכשים מצברי שנפ?

אצלנו תוכלו למצוא את מצברי שנפ, על סוגיהם השונים, במחירים הזולים בישראל. אנחנו נספק לכם אותם לכל מקום ותוך זמן הגעה של עד 60 דקות בלבד, בפריסה גיאוגרפית רחבה במיוחד.

הדבר יאפשר לכם להתגבר על הקושי הנובע מהמצבר התקול בצורה המהירה הפשוטה ביותר, ולחזור למצב בו הרכב שלכם מתפקד כמו חדש – עם מצבר שיספק לכם שקט נפשי לתקופה ארוכה במיוחד. העובדה שמצברי שנפ מגיעים עם אחריות, לעיתים ממושכת במיוחד, מהווה יתרון נוסף בהקשר הזה.