מצבר למאזדה- איזה סוג מומלץ לבחור?

מצרים מחזיקים מעמד, עד לשלוש שנים ואם יש בבעלותכם רכב מסוג מאזדה 3, יש לשים לב מתי הוא מסתיים וכן, זה אף תלוי על פי השימוש שאתם עושים בו. למשל, זמן הנסיעה ברכב, שימוש במיזוג האוויר, מערכת השמע, הדלקת אורות, הטענת טלפון נייד וכדומה. במידה והרכב אינו מניע כלל, סימן שיש לרכוש מצבר חדש.

איזה סוג של מצבר מתאים במיוחד למאזדה 2- 3?

לכל רכב מסוג מאזדה, מתאים מצבר אחר על פי כוח המנוע והדגם שלו. לרוב, רכב מסוג מאזדה 3, מצבר של 60 אמפר יספיק, אבל אם לדוגמא, קיימת ברכב המאזדה 3 שלכם, מערכת מסוג I STOP, או מערכת I ELOOP יש להזמין מצבר מיוחד שיותאם למערכות אלה באופן מיוחד. על מנת לוודא את הפעילות התקינה של מערכת אלה, יש לברר איזה סוג של מצבר יתאים לרכב וכן, בדקו את המפרט בספר הרכב. לדוגמא מצבר למאזדה 3, יכול להיות מסוג Q85—למנועי 1.5 110-T יתאימו לרכב זה.

כמה עולה מצבר למאזדה?

לרוב, מצברים לרכבי מאזדה, נעים על פי הדגם ומחירם יהיה בין 380-570 ש"ח. יש לקבל אחריות על המצבר ולשים לב לתאריך הפקיעה שלו,, כך שתחליפו בזמן את המצבר, מבלי שחלילה תיתקעו בכביש. אחד הדברים החשובים הינו התקנת המצבר שחייבת להתבצע במוסך מורשה. בחברת matzberim4all , תוכלו למצוא את המצברים המתאימים ביותר לרכב המאזדה שלכם, עם אחריות מלאה ובמחירים בהחלט סבירים. כל המצברים הינם באחריות מלאה ומותאמים למאזדה שלכם כמו כפפה ליד.