היום זה פשוט מאי פעם – החלפת מצבר לקיה עד הבית תוך שעה בלבד מרגע הפנייה. והיום שלכם יחזור לשגרה באופן מיידי.

רכבי הקיה המרשימים פרצו אלינו בין לילה וכבשו את נהגי ישראל. מדובר ברכבים איכותיים ואמינים, במחיר הוגן. הנהגים הישראלים אוהבים את היצרנית הקוריאנית שמאפשרת לנו להנות מרכבים איכותיים במחירים שווים. רכבי הקיה המפנקים, לא יזוזו לשום מקום אם המצבר שלהם תקול. עליכם לשים לב כי אם אתם רוצים לנהוג ברכב שלכם בבטחה, אתם צריכים לבצע בדיקות מדי פעם, שחלקי הרכב במצב תקין לחלוטין.

בכל הנוגע למצבר של הקיה שלכם, זכרו כי יש לו תוחלת חיים מוקצבת, כמו לכל מצבר לכל רכב. לפני שהוא יגיע לסוף החיים שלו הוא יאותת לכם במספר דרכים שונות, עליכם לזהות את אותות האזהרה ולהימנע מהפתעות לא רצויות. אבל אם כבר הופתעתם, ואתם תקועים בלי מצבר – ענק המצברים זה הפתרון המושלם עבורכם. אנחנו מספקים שירותי מצבר עד הבית, על מנת לא להרוס את שגרת יומכם כלל.

מצבר לקיה עד הבית

זקוקים בדחיפות למצבר לקיה שלכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון. רשת ענק המצברים כאן בשבילכם, לעזור לכם, להתאים לכם את המצבר וגם להתקין אותו היכן שאתם נמצאים. אנחנו בענק המצברים שמים דגש על עניין השירות וההתקנה עד הבית, מתוך הבנת המשמעות של מצבר תקול באמצע היום בלי התראה מוקדמת. עליכם רק להתקשר אלינו, ומרגע פנייתכם הבעיה שלכם – הופכת להיות הבעיה שלנו.

מצבר לרכב קיה

יצרנית הרכב הקוריאנית קיה מוטורס, הינה אחת מיצרניות הרכב הוותיקות בקוריאה. לא הרבה יודעים אך החברה התחילה את דרכה בתור יצרנית אופניים ואופנועים, ועם קצת צמיחה מדהים, היא מייצרת היום לא פחות מ-3 מיליון רכבים בשנה. מדובר באחת החברות החזקות בעולם הרכב העולמי, והינה חלק מקבוצת יונדאי.

למה אצלנו?

רשת ענק המצברים הינה הרשת המובילה בישראל בתחום המצברים. הרשת מספקת עשרות דגמי מצברים בגדלים, סוגים, ומחירים שונים. החברה הוקמה במטרה לתת מענה איכותי במחירים הוגנים לנהגי הרכבים בישראל. מהיום עם ענק המצברים החלפת המצבר הופכת קלה ונגישה יותר, ללא עיכובים.

חברת ענק המצברים תספק לכם מצבר מושלם לקיה שלכם בשירות מצבר עד הבית, כולל ייעוץ והתקנה מקצועית. לפרטים נוספים ותיאום התקנה חייגו עכשיו למספר 072-3355-556 ונגיע אליכם בהקדם האפשרי.