הכנסתם את המפתח לסוויץ' ושררה דממה ?! סימן שהמצבר שלכם נגמר!

המצבר הוא האנרגיה החשמלית של הרכב בלעדיו הרכב לא יניע, פנסי התאורה ומכשירי הרדיו לא יפעלו.

אנחנו בענק המצברים מודעים לזה שלהיתקע עם הרכב באמצע שגרת היום זה ממש לא היה לכם בתכנון! לכן אנחנו מגיעים עד אליכם היכן שתהיו תוך 60 דקות בלבד, עם המצבר המתאים עבור המיצובישי שלכם בכל שעות היממה בהתחייבות למחיר הזול ביותר בארץ.

החלפת מצבר למיצובישי אאוטלאנדר

הדור החדש של רכבי הפנאי-שטח, קיים עם חמישה או שבעה מושבים ושמונה רמות גימור, מנוע בנזין  נקי וחסכוני או מנוע טורבו דיזל, מצוייד במערכות בטיחות מתקדמות עם 5 כוכבי בטיחות במבחני ריסוק.  רכב ידידותי לסביבה עם מנועים המצטיינים בצריכת דלק חסכונית ופליטה מאוד נמוכה של מזהמים.

החלפת מצבר למיצובישי אטראג'

משפחתית בעיצוב אווירודינאמי עם מרחב פנימי ענק ומפנק, בעלת מנוע מתקדם עם ביצועים מצויינים וחיסכון משמעותי בצריכת הדלק, קיים עם מנוע 1.2 ליטר עם תיבת הילוכים אוט' או ידנית.

תחזוקה נכונה של מצבר

חשוב לפתוח את מכסה המנוע, לבדוק שהקוטבים של המצבר ללא קורוזיה והם לא רפויים, בדקו היטב שהמצבר מקובע כדי להימנע מבלאי פנימי. חשוב שתדעו כי יש מצבר סגור ויש מצבר פתוח, למה זה משנה ? במצבר פתוח יש פקקים שניתן דרכם להוסיף מים מזוקקים למצבר וזה מאריך את חייו של המצבר בכמה חודשים טובים.

איך מטעינים את המצבר ?

בטח שאלתם את עצמכם לא פעם אם למצבר יש בטרייה משלו למה הוא נגמר ? כיוון שהמצבר מוטען ע"י האלטרנטור רק בזמן הנהיגה.

יכול מאוד להיות שאין בכלל צורך בהחלפת המצבר אלא רק בהטענתו, ולכן כדאי לבדוק אם ניתן להטעין אותו לפני שמחליפים. את פעולת ההטענה מבצעים בדרך המוכרת באמצעות כבלים בצבעים אדום ושחור המחברים בין שני רכבים וכך למעשה המצבר מקבל חשמל למעשה ממצבר אחר. על המצבר יש סימונים של פלוס ומינוס, תחילה מחברים את הכבל האדום לפלוס במצבר הרכב התקול אל הפלוס במצבר של הרכב התקין, ואח"כ את הכבל השחור למינוסים, חשוב מאוד לא להתבלבל ביניהם! לאחר מכן נסו להתניע את הרכב, ונתקו קודם את הכבל השחור ורק אחריו את האדום.

שימו לב! אם הרכב לא מניע -יש צורך בהחלפת מצבר.

חשוב לבחור במצבר הנכון בעבורכם

יש מגוון רחב של מצברים בשוק וכל מצבר מתאים לרכב אחר, מומלץ להתייעץ ולהתאים את המצבר הנכון עבור הרכב שלכם על מנת להבטיח שימוש נכון ללא תקלות.

אז מה שנותר לכם הו לחייג אלינו, לקבל ייעוץ טלפוני ראשוני ואנחנו נתאם איתכם טכנאי מומחה שיגיע עד אליכם ויתקן את התקלה