צריכים מצבר לרנו ולא יודעים איזה מצבר נחשב הכי טוב? זו בהחלט שאלה מורכבת שתלויה בלא מעט פרמטרים .רוצים לדעת במה תלוי מחיר מצבר לרכב רנו? האם המחיר שהציעו לכם אכן שווה לכם?

אם אתם עוד רגע צריכים להחליף את המצבר שחשוב שתשאלו את עצמכם כמה שאלות כמו לאיזה נסיעות הרכב משמש? האם הוא נוסע נסיעות קצרות או ארוכות? באיזה אקלים הוא נוסע ועוד.

איך בוחרים את סוג המצבר המתאים לרנו?

יש כמה וכמה סוגי רכבי רנו כך שאם אתם מחפשים מצבר לרנו יידרש מכם קודם לכן לבדוק את העוצמה של המצבר ועומסים בזמן התנעה. מבין כל הדברים, הדבר החשוב ביותר שיידרש מכם לעשות זה לבדוק יכולת הנעה וקיבולת באמצעות מידת אמפר.

דבר נוסף הוא עניין מידת המצבר והקטבים שלו. חשוב לכם שלא לטעות בבחירה שלכם? הכי טוב שפשוט תגשו אל המצבר הנוכחי שלכם ובחרו מצבר תואם במדויק למידות הקיימות לרבות מיקום הקטבים.

כמה עולה מצבר לרנו?

מחד גיסא, חשוב לציין על פי כל הדעות כי מצבר לרנו איננו יקר בפרט שמדברים על רכבים פרטיים (רנו קליאו למשל), מאידך גיסא כאשר בוחרים מצבר רנו לרכב מסחרי העלות מן הסתם תהיה יקרה יותר אבל בהחלט שמדובר בהשקעה לטווח הארוך שלכם, בפרט אם כלי הרכב משמש אתכם לצרכי עבודה ופרנסה.

המחירים הנעים בשוק משתנים מנותן שירות אחד לאחר ובגדול עלויות מצברים חדשים לרנו ברכב הפרטי יסובו סביב 790-480  ₪ אלא אם תבחרו לרכוש מצברים בעלי תוחלת חיים קצרה יותר או אז בחלק ממקומות הרכישה המחיר מתקזז גם הוא בהתאם.

איך מתאימים את המצבר לרנו שלכם?

ככלל, התאמת מצבר לרנו או לכל רכב מצריכה התערבות של חשמלאי מוסמך בלבד שלא רק יודע להטמיע את המצבר אלא מבין בפרט בכל דגמי הרנו וכאן אנחנו בענק המצברים נכנסים לתמונה ומבצעים לכם התאמה מדויקת לרבות התקנה ונסיעה בטוחה לטווח ארוך.

ענק המצברים – לנו דווקא אנחנו?

זה לא אמור להיות מסובך לא כשאתם בוחרים נותני שירות מקצועיים שמכירים כל מצבר ומתאימים אותו לכל יצרן. כמו כן, כשאתם בוחרים התקנת מצבר מחדש, וודאו כי אתם אכן מסונכרנים בין מה שאתם צריכים לבין המחיר הנכון!

רשת ענק המצברים מאפשרת לכם לבחור את המצבר הנכון ביותר לכם בזכות מתן שירות, שיווק ומכירה בתחום במחירים הטובים והמשתלמים ביותר בשוק המצברים.

מתקשים בנושאי הנעה, קיבולת? לא מזהים את מיקום הקטבים? ענק המצברים מגיעים עד אליכם בפריסה ארצית ומספקים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים כדי להתחיל ולסיים נהיגה בטוחה!

זקוקים למצבר חדש מרגע לרגע? התקשרו עוד היום אל ענק המצברים, קבלו ייעוץ ראשוני מנציג, תאמו התקנה והמצבר יגיע אליכם עד הבית במהירות האפשרית.