בדיקת מצבר לפני קניית רכב

אם הגעתם לכאן סימן שאתם תקועים ומחפשים מצברים ברמלה. אז יש לנו חדשות טובות עבורכם – הגעתם בדיוק למקום הנכון. אין דבר מסתכל יותר מלהתקע בעיר או בכביש עם רכב של מניע בגלל שהמצבר נגמר. ייתכן ולא שמתם לב לאזהרות המקדימות, אבל אל תדאגו – יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם.

כאן תוכלו לקרוא על הסימנים לכך שהמצבר עומד להיגמר, על מחירי המצברים ועל חברה אמינה שתספק לכם מצברים איכותיים במחירים מעולים.

הסימנים לכך שהמצבר עומד להיגמר

לרכבים של ימינו יש יותר רכיבים חשמליים מאי פעם, מה שמאמץ את מערכת החשמל של המכונית ויכול להקשות על המצבר לתפקד. באופן אידיאלי, הזמן הטוב ביותר להחליף מצבר הוא רגע לפני שהוא נגמר. איך תוכלו לדעת שהגיע הזמן? יש כמה סימנים המעידים על כך.

סטרטר מגמגם

התנעה איטית של המנוע, מעידה על כך שהמצבר עומד להיגמר. עם הזמן רכיבי המצבר יתבלו וזה יהפוך אותם להרבה פחות יעילים. זאת הסיבה שתוביל את הסטרטר לגמגמם, ותצטרכו לחכות כמה שניות עד שהמנוע ייפעל.

האורות עמומים

כאמור, המצבר מפעיל את כל מערכת החשמל של הרכב. אם המצבר מאבד טעינה, הרכיבים האלקטרוניים לא יפעלו באופן מלא. אם אתם מבחינים בכך שהרדיו, הנורות, לוח המחוונים או מטען הטלפון הנייד לא פועלים כרגיל, זהו סימן קלאסי לכך שהמצבר מתאמץ מאוד.

החיבורים במצבר הרוסים

אם אתם מסתכלים על המצבר ברכב שלכם, ואתם מבחינים במעין חומר לבן-אפור על המתכות של המצבר, זהו סימן בטוח לקורוזיה. בנוסף לכך, אם החיבורים המתכתיים בחלקו העליון של המצבר נהרסו, זה עלול להוביל לבעיית מתח ולבעיות בהתנעת הרכב.

ריח של ביצה רקובה

אם אתם מבחינים בריח רע כמו של ביצה רקובה שאתם פותחים את מכסה המנוע, זה עשוי להיות סימן לכך שישנה דליפה מהמצבר. נזילת גז מהמצבר יכולה להיגרם כתוצאה מפגיעה או מקצר פנימי.

חברה מומלצת לרכישת מצבר

חברת ענק המצברים מספקת מצברים ברמלה, והיא בין החברות המובילות בישראל בתחום המצברים. החברה שהוקמה לפני למעלה מארבעה עשורים מייבאת את המצברים מהמותגים הטובים ביותר בעולם, ביניהם: שנפ, ורטה, טיטניום, ניסאן פאוור ועוד.

החברה מספקת למאות לקוחותיה מצברים באיכות לא מתפשרת, ובמחירים סבירים לכל כיס. בנוסך לכך, לקוחות החברה נהנים משירותי מצבר עד הבית, כולל התקנה וייעוץ.

מצברים ברמלה – מחיר

יצרניות המצברים מציעות היום מגוון רחב של מצברים מכל סוג וכל גודל, זאת במטרה להתאים לכל סוג רכב את המצבר שלו. כך גם המחיר מושפע מגודל המצבר גם מבחינה פיזית, וגם מבחינת הספק הכוח. רשת ענק המצברים מציעה לכם את המצברים מהמותגים המובילים בעולם, במחירים הוגנים לכל כיס.

מחפשים מצברים ברמלה? לייעוץ להתאמת המצבר ולתיאום התקנה חייגו עכשיו לטלפון שלנו 072-33-55-556 ונשמח להגיע עד אליכם עם המצבר שלכם, ולהתקין אותו באופן מושלם!