מצברים לאופנוע מהווים, במידה רבה, הלב הפועם שלהם. ברוב האופנועים תוכלו למצוא את המצברים, האחראים על ייצור המתח הישר אשר מאפשר למערכת החשמלית העומדת בבסיס האופנוע לפעול. מצבר תקין אשר מאחוריו עומדת יצרנית מהשורה הראשונה בתחום יאפשר לכם תפעול תקין של האופנוע, אורך חיים משמעותי ורכיבה בטוחה, ולכן מומלץ שלא להתפשר בבחירתו.

סוגי מצברים לאופנוע

כיום יש מגוון רחב של אופנועים, כל אחד מהם בעל מאפיינים ויתרונות משלו. בהתאם לכך, מוצעים כיום סוגים שונים של מצברים לאופנועים. החלוקה העיקרית הקיימת כיום היא בין מצבר אטום, המשמש מערכת סגורה שאינה דורשת תחזוקה שוטפת והוספת מים, לבין מצבר פתוח בו כבר כן תידרש הוספה של מים וביצוע בדיקות לגבי מצב המצבר מפעם לפעם. רוב המצברים המוצעים כיום עבור אופנועים, כמו כלי רכב במכלול, הם סגורים ומציעים לכם שקט נפשי ומינימום תחזוקה לאורך זמן.

בנוסף חייבים לקחת בחשבון את סוג האופנוע, בדגש על הדגם והיצרנית. ישנם מצברים המגיעים מבית היצרניות, או לכל הפחות חברות שעושות זאת ישירות עבורה. מנגד, פעמים רבות תמצאו מצברים תחליפיים שאיכותם גבוהה בכל קנה מידה ומחירם נוטה להיות נוח.

עוצמת המצבר, או למעשה הזרם החשמלי שבו, הוא משתנה נוסף אותו חשוב להכניס למשוואת הבחירה. למרות שמצברים לאופנוע יהיו לרוב בעלי זרם חשמלי נמוך בהשוואה לכלי הרכב הגדולים יותר, עדיין יש רמות שונות של זרם חשמלי. הבחירה יכולה להיעשות בהתאם לדגם ספציפי, או אפילו על פי הרגלי הרכישה של הנהג.

כמה עולה מצבר לאופנוע?

החדשות הטובות הן שאם אתם מחפשים מצבר לאופנוע עד בית הלקוח, אתם נמצאים במקום הנכון. רשת ענק המצברים מציעה מגוון מצברים לאופנוע בכל הסוגים ובכל הדגמים, של היצרניות העומדות בחוד החנית בתחום בעולם.

למרות החשיבות המכרעת של מצבר לאופנוע, ניתן בהחלט למצוא מצברים משובחים מבלי לקרוע את הכיס. למעשה, האיכות הגבוהה של המצברים אינה באה על חשבון המחיר, שהוא אטרקטיבי בכל קנה מידה: למעשה, ברוב המצברים אנחנו גובים פחות ממחיר המחירון שלהם, כך שאתם יכולים לחסוך עשרות אחוזים.

שירות מצבר לאופנוע עד הבית

מטרה נוספת שלנו היא לעשות לכם את החיים לפשוטים יותר, בעיקר ברגעים המלחיצים בהם מצבר האופנוע שלכם שובק חיים. אנחנו מספקים שירות תיקון והחלפת מצברים עד הבית או בכל מקום בו אתם נמצאים למעשה, בפריסה גיאוגרפית רחבה. הצוות שלנו יגיע למקום תוך עד 60 דקות בלבד, ויסייע לכם לפתור את הבעיה במהירות הגדולה ביותר האפשרית.

לבירורים נוספים ניתן לחייג למרכז ההזמנות שלנו או לצפות בקטלוג שלנו של מצברים לאופנוע.