הדלק שבו אנו משתמשים משפיע במידה רבה על תקינות כלי הרכב שלנו ועל הסביבה. אומנם בתחנות הדלק השונות, רוב סוגי הדלק שאנו ממלאים בכלי הרכב כוללים רכיבים ותוספים שונים שנועדו לשמור על תקינות הרכב ולהגן על הסביבה מפני זיהום. עם זאת, לא תמיד אנו יודעים מהם תוספי הדלק הנמצאים בנוזל ואם הם באמת עושים את העבודה. על כן מומלץ אחת לתקופה להשתמש בתוסף דלק איכותי המשפר את יכולות המנוע, חוסך אנרגיה ומפחית זיהום. לתוסף זה יתרונות רבים נוספים שנציין במאמר זה.

תפקידיו הרבים של תוסף הדלק

באופן עקרוני, לתוסף דלק יש חשיבות רבה. הוא מנקה את תא הבעירה של המנוע מפיח, ומסייע בניקיונן של מערכות נוספות כמו מערכות הזרקת הדלק, ממיר קטליטי ועוד. באופן טבעי, פעולה זו שומרת על המנוע ועל מערכות נוספות ומאפשרת עבודה נקייה וחלקה. כך גם תמנעו בלאי מצטבר של המנוע וכמובן – ריצות מיותרות למוסך והוצאות יקרות. מלבד זאת, בזכות תוסף הדלק ניתן לחסוך באופן משמעותי בתצרוכת הדלק, אך שימו לב – אין צורך למלא תוסף דלק בכל תדלוק. על פי המלצת היצרנים ניתן להשתמש בתוסף דלק אחת ל-5,000 עד 10,000 ק"מ.

לפני הטסט – ממלאים תוסף דלק

בשל יעילותו הרבה של תוסף הדלק במניעת פליטת מזהמים מהרכב, גם בעלי מוסכים ממליצים להשתמש בתוסף אחת לתקופה או לפני הטסט השנתי. זאת כדי שהרכב הנבדק יעבור את בדיקת הזיהום בלי שיהיה צורך להחזיר אותו למוסך לבדיקה חוזרת. ברכישת תוסף דלק, חשוב לרכוש את המוצר רק מחברה מוכרת המתמחה בדלק ובתוספים רלוונטיים ויעילים. כמו כן, חשוב לקרוא את האותיות הקטנות ולקבל הסבר על התוסף ועל היתרונות שלו כדי להתאים את התוסף הנכון עבור הרכב שלכם.

בחירה בתוסף הנכון

בתוספי הדלק השונים, קיימים חומרי ניקוי ואטימה המסייעים לתפקוד יעיל יותר של המנוע בעת צריכת הדלק. אך חומרים אלו קיימים במינונים נמוכים יחסית ועל כן חשוב לבחור בתוסף דלק איכותי המתאים לצרכים שלכם. אחד המוצרים המובילים בתחום תוספי הדלק הוא פורמולה K15, התוסף המתקדם ביותר לרכב.

תוסף דלק פורמולה K15, הוא תוסף מתקדם המיועד לניקוי מערכות הדלק לסוגיהן השונים; הוא תורם לחיסכון בתצרוכת הדלק, משפר את ביצועי המנוע, מפחית פליטת עשן ומזהמים, ומותאם לאקלים בישראל. שימוש נכון במוצר, תורם רבות גם לשימור איכות הסביבה. בשל הרכב החומרים הנמצא בתוסף, ובשונה מתוספים אחרים שפעילותם נפסקת עם גמר מכל הדלק, תוסף הדלק פורמולה K15 נשמר לאורך זמן רב. לא סתם נבחר השם פורמולה K15 – התוסף ממשיך לפעול היטב עד 15,000 ק"מ.

אין ספק כי תוסף פורמולה K15, הוכח כיעיל ואיכותי. הוא תורם רבות לתקינות הרכב, למניעת הוצאות מיותרות במוסך, ואף מונע פליטת חומרים רעילים לאוויר ותורם לשיפור איכות הסביבה. האם גם אתם רוצים לשמר את רכבכם? לחסוך בהוצאות מיותרות? לתרום לשימור איכות הסביבה? זה הזמן להשתמש בתוסף הדלק האולטימטיבי של פורמולה K15.

לפרטים נוספים ולבירור נקודות המכירה, היכנסו לאתר הבית  https://formula15k.co.il/

פורמולה K15 השקעה נבונה לנסיעה בטוחה, חסכונית ומשתלמת!