גר בחדרה ומחפש חברה מקצועית ואמינה למצברים בחדרה ? הגעת למקום הנכון. זה אף פעם לא יכול להיות הזמן המתאים להתקע בלי מצבר, הרי מצבר הוא הגורם המרכזי בהתנעת הרכב ובלעדיו לא ניתן לזוז לשום מקום. זה יכול לקרות לכם בכל מקום ובכל זמן ולא תמיד יהיה מוסך קרוב או כבלים שיעזרו לכם להתניע בעזרת רכב אחר, ובמקרים כאלה הפתרון שלכם נמצא ממש כאן !

מצבר לרכב עד אלייך

אנחנו בענק המצברים לא ניתן לתקלה כזאת לשבש לכם את היום, מרגע שהתקשרתם אלינו אנחנו מתחייבים להגיע עד אליכם בזמן של כשעה עם המצבר המתאים ביותר עבורכם אחרי שאילת השאלות הנכונות. בנוסף לכך יגיע אליכם איש מקצוע מנוסה ומיומן שיידע להתקין את המצבר בצורה נכונה ומיטבית.

אנחנו מגיעים לכל חדרה והסביבה, מגבעת אולגה, עין הים, בית אליעזר ועד לשכונות בית"ר, ביאליק, בן גוריון, חפציבה, שמשון, שכונת אלי כהן, נווה עובד ועוד.

איך בוחרים נכון מצבר לרכב ?

אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירה נכונה של מצבר הוא ההבנה של כמות המתח לה זקוק הרכב שלכם, וכאן אנחנו מדברים על ההאמפר- היחידה למדידת זרם חשמלי. היחידה מודדת כמה זמן יכול לפעול מכשיר חשמלי על סמך הסוללה שלו. בנוסף למתח עליכם לקחת בחשבון את הגודל וצורת המצבר, כיוון שהמצבר צריך להתלבש בצורה אופטימלית במקום המיועד לו ברכב.

פרמטר נוסף ולא פחות חשוב הוא היצרן, כיום בשוק קיימות יצרניות מצברים רבות, כשמדובר במוצר חיוני והכרחי לקיום שגרה תקינה אין להתפשר על איכותו והלימנע ממצבר שישבוק חיים במהרה. כשבוחרים מצבר מחברה איכותית אפשר להיות בראש שקט ובמקרה של תקלה יש לאן לפנות.

זאת ועוד, דעו כי מצבר איכותי הוא מצבר שתקבלו עליו אחריות ותוכלו להיות רגועים במקרים של תקלה וחוסר תפקוד של המצבר בתקופת האחריות.

איך שומרים על המצבר ?

ניתן לשמור על המצבר במידה ויש בו פתחים אל תאי המים המזוקקים, במצבים שאין מומלץ לבדוק את החלונית שמרמזת על מצב המצבר אחת לכמה שבועות.

בדקו את מצב הקטבים, עלולה להיווצר עליהם קורוזיה או לכלוך ויש לנקות אותם באופן שוטף, הקורוזיה עלולה לפגוע במעבר התקין של החשמל.

בנוסף לכך- אין להשאיר אורות ברכב ולבדוק אם ישנן בעיות חשמל שיכולות לקצר את חיי המצבר.

ובמצבים בהם הרכב לא נמצא בשימוש מעל לשבוע מומלץ לפרק את המצבר ולאחסן במקום מוצל.

סימנים מקדימים לסוף חיי המצבר

הסימן הראשון והבולט ביותר שתוכלו לשים לב אליו הוא קושי בהתנעת הרכב בכל פעם מחדש, במקרה כזה מומלץ לערוך בדיקה ובמקרה הצורך לרכוש מצבר חדש.

דבר נוסף, במקרה של מזגן שמפסיק לקרר בעוצמה הרגילה מומלץ לבדוק ממה נובעת הבעיה כי ייתכן שמדובר במצבר.

זאת ועוד, מומלץ לבדוק את תאריך הייצור של המצבר, במידה וחלפו 3 שנים מהתאריך יש להחליף מצבר ולהימנע מאי נעימויות ותקלות באמצע השגרה העמוסה.

למה דווקא אצלנו ?

רשת ענק המצברים מעניקה שירות עד הבית תוך זמן של עד 60 דקות מרגע שהתקשרתם, במחירים הזולים ביותר. בחברה יש אנשי מקצוע אמינים בעלי ניסיון רב שיידעו לייעץ ולהתאים לכם את המצבר בצורה מדוייקת, ולהתקין אותו באופן מקצועי.

חייגו עכשיו למספר 072-3355-559 ונציגינו יגיעו אליכם עם המצבר הרלוונטי בהקדם האפשרי