אף פעם זה לא הזמן המתאים להיתקע עם מצבר שנגמר, לעמוד באמצע הכביש ולחכות לרכב שיעצור לעזור באמצע היום, או אפילו באמצע הלילה ולחפש מוסך קרוב במחיר שפוי. אם הגעתם לכאן סימן שאתם מחפשים מצברים בראש העין.

התאמה נכונה של המצבר לרכב שלכם

המצבר הוא הרכיב החשוב ביותר להתנעת הרכב, בלעדיו לא ניתן יהיה להתניע את הרכב. לכל רכב מתאים סוג אחר של מצבר, ומאוד חשוב להתאים אותו לרכב בצורה נכונה על מנת למנוע תקלות ולנצל את זמן השימוש המירבי שלו.

חשוב לדעת כי אחד המדדים החשובים ביותר לבחירה נכונה של מצבר עבור הרכב שלכם הוא האמפר, זוהי היחידה הבסיסית למדידת זרם חשמלי.  המצברים נמדדים ביחידת אמפר/שעה, היחידה מודדת למעשה כמה זמן יכול מכשיר חשמלי לפעול על סמך הסוללה שלו.

מצברים עבור רכבים קטנים ואופנועים יכולים להגיע מיחידות בודדת ועד לעשרות אמפר/שעה, ברכבים גדולים יותר, משאיות ואוטובוסים המצבר יכול להגיע לקיבולת של למעלה מ100 אמפר/שעה .

איך לשמור על חיי המצבר ?

ראשית, רצוי לבחור מצבר איכותי שישרת אותנו בצורה מקסימלית, לרוב מדובר בעד 3 שנים. עליכם לוודא כי המצבר מקורי וחדש, בדקו את תאריך הייצור המוטבע על המכסה, שימו לב ובחרו מצבר שמותאם למדינות חמות כיוון שבקיץ הישראלי זאת התקופה מספר המצברים השובקים חיים הגבוה ביותר וכמובן וודאו כי ישנה תעודת אחריות.

לאחר שבחרתם את המצבר הנכון עליכם לעשות מספר פעולות פשוטות על מנת לשמור על חציי המצבר. הקפידו לבדוק כאשר המנוע לא חם את כמות המים המזוקקים במצבר, במידה והם מתחת לקו -מלאו מים מזוקקים.

וודאו כי אין קורוזיה על המצבר, ואם יש מהרו לנקות באמצעות מים פושרים וייבשו היטב.

לאן אנחנו מגיעים בראש העין ?

בענק המצברים לא ניתן לתקלה כזאת לשבש לכם את שגרת היום! לכן אנחנו נגיע עד אליכם לראש העין גם אם נתקעתם בנווה אפק , גבעת הסלעים, שכונת הרקפות או כל שכונה אחרת בעיר עם המצבר המתאים בעבורכם.

אז איך זה עובד? ממש פשוט!

אתם מחייגים אלינו, מקבלים ייעוץ ראשוני מנציג ותיאום התקנה ואנחנו נגיע עד אליכם תוך 60 דקות בלבד בכל שעות היממה במחיר הזול ביותר בארץ בהתחייבות!