אופנוע הוא כלי מנועי דו גלגלי נפוץ מאוד במדינתנו הקטנה, האופנוע מיועד לרוב לנוסע אחד או שניים בלבד . לאופנוע יש מצבר, מצבר האופנוע הוא סוללה שמספקת פרץ אנרגיה למנוע ומאפשרת לו להתחיל לפעול. מצבר האופנוע קטן יותר ממצבר של מכונית, אך הוא מתפקד באופן זהה.

לכל מצבר יש יצרן, איכות תג מחיר ולעתים תעודת אחריות.

ללא המצבר האופנוע לא יצליח לתפקד כלל ולכן יש כמה דברים שעליכם לדעת לפני בחירת מצבר לאופנוע, או בדיקת המצבר הקיים.

ריכזנו עבורכם 5 דברים שאסור לכם להתפשר עליהם במצבר לאופנוע:

1.אחריות-
אם הינכם רוצים לקבל את התמורה הטובה ביותר לכספכם, בחרו מוצר שמכוסה על ידי מדיניות אחריות נרחבת. באמצעות תעודת האחריות תוכלו להימנע מתשלומים נוספים במקרים של תקלות ותיקונים. בנוסף לשקט הנפשי והחיסכון שהאחריות מעניקה, היא גם מעידה על איכות המצבר וכמה החברה מאמינה בו.

2.תאריך הייצור- 
תאריך הייצור המוטבע על המצבר ילמד אתכם על הגיל שלו, עליכם לוודא כי המצבר חדש ולהימנע מתקלות עתידיות בעקבות בלאי של מצבר שעמד המון זמן בחנות.

3.עמידות לאורך זמן- 
לא תמיד יש לנו את הזמן הדרוש או הסבלנות להתמודד עם מצבר הדורש תחזוקה שוטפת ומאמץ רב, בחרו מצבר שיוכל לתפקד זמן רב שכמעט ולא זקוק לתחזוקה.

4.דירוג הכוח של המצבר- 
הספק גבוה של מצבר מעיד על ביצועי הסוללה, והוא בא לידי ביטוי ביחידות וולט, ככל שההספק הוא גבוה יותר כך מחיר המצבר עולה בהתאם- מצבר עם הספק גדול יותר יהיה יקר יותר. חשוב להתאים את המצבר לאופנוע גם מבחינת התקציב, וודאו שלא יהיה חלש מדי ולא חזק מדי, תמצאו את האיזון בין הרצון שלכם לבין המחיר. בחירת המצבר המתאים ביותר תיתן תפוקה מקסימלית.

5.המחיר- 
השוק מוצף בחברות המוכרות מצברים מסוגים שונים, עם אחריות או בלי במחירים מופקעים, וודאו שאתם קונים בחברה אמינה במחירים טובים ביחס לתמורה שאתם מקבלים.

איזה בדיקות לבצע באופן שוטף במצבר האופנוע ?

בצע בדיקה אחד לחודש, גם בדיקת חזותית וגם את המסופים.
נקה את המסופים או דליפות מהמצבר למניעת קורוזיה, דליפה יכולה להעיד גם על בעיה ולכן יש לאתר אותה באופן מיידי.
בדוק את המחברים, מחברים רופפים ייגמרו לקטיעה באספקת הזרם הרציף, לכן יש להדק אותם.
במצברם הרגילים מכילים מים מזוקקים, בדקו את מפלס המים.

מי אנחנו ולמה אצלנו ?

רשת ענק המצברים עוסקת בשיווק ומכירת מצברים לרכב ולאופנוע מכל הסוגים ובמחירים זולים, עם תעודת אחריות של היצרן.

אנחנו רשת בפריסה ארצית המעניקה שירות הגעה עד לבית הלקוח עד 60 דקות מרגע שהתקשרתם אלינו.

ברשת צוותים מקצועיים של חשמלאים ומתקינים בעלי ידע וניסיון רב בתחום, המקצוענים שלנו יגיעו עד אליכם עם המצבר המתאים ביותר עבורכם ויתקינו אותו.

לסיום, במידה ונתקעתם בלי מצבר לאופנוע שלכם, ליצירת קשר וייעוץ ראשוני חייגו עכשיו למספר 072-33-55-559 או השאירו את הפרטים שלכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.