כשזה נוגע לנסיעה ברכב שלכם, אתם פשוט לא יכולים להתפשר – כולל בכל הנוגע למצבר העומד בליבת המערכת החשמלית של הרכב. מצברי טיטאניום, המהווים חלק מרכזי מקטלוג המצברים שלנו ללקוחות, עומדים בדרגות האיכות הגבוהות ביותר ונחשבים לאחד הפופולריים והמומלצים עבור כלי הרכב השונים.

למה מומלץ לבחור במצברי Titanium?

מצברי Titanium מגלמים בתוכם כמה יתרונות מובהקים, שמסבירים מדוע מדובר בבחירה מבוקשת ומוצלחת כל כך. בין המעלות שלהם ניתן להצביע על אטימה מלאה, חומרי גלם איכותיים והתאמה מרבית לתנאי האקלים המאפיינים את מדינת ישראל (מה שממש אי אפשר לומר על כלל המצברים הנמכרים כיום בישראל). שילוב זה עשוי להביא לכך שהמצברים יבצעו את עבודתם על הצד הטוב ביותר ויישמרו למשך תקופה ארוכה. כפי שניתן להסיק משמם, המצברים מציעים גם חוזק ועוצמה. אחת הסיבות לכך היא השימוש בסגסוגת קלציום מיוחדת, המאפשרת למצבר להתניע בעוצמות מרשימות במיוחד.

מצברי Titanium מספקים שקט נפשי, בין השאר בזכות העובדה שאין כאן צורך בטיפולי מים כאלה או אחרים. המבנה של המצבר ייחודי עם כמכסה הכפול. באמצעות המכסה, החומצה שבתוך המצבר נשמרת ולא מגיעה למנוע, תרחיש שעלול במצברים אחרים לגרום למנוע נזק של ממש. המשמעות היא שלא רק המצבר נשמר היטב לאורך זמן, אלא גם הרכב כולו.

זו הסיבה לכך שהם מחזיקים בתקנים המקומיים והבינלאומיים המחמירים ביותר שיש, שעה שהם היחידים שמחזיקים בתקן הישראלי, האמריקאי, האירופי והיפני כאחד. זאת ועוד, מצברי Titanium מהווים חלק אינטגרלי מהאיבזור של חלק ניכר מדגמי הרכב הנמכרים והמובילים ביותר. חברות בולטות דוגמת טויוטה או מרצדס מתבססות על מצברי טיטניום, וזה אומר הרבה על המוניטין החיובי של המצברים.

הפתרונות שלנו בתחום

ברשת ענק המצברים תמצאו את המצברים המובילים מבית המותג במחירים מפתיעים – המחירים הזולים ביותר בישראל. בדרך זו תוכלו לחסוך סכומים נאים בכל שירות או רכישת מצבר, וכמובן שגם לא להתפשר במצבר שאתם בוחרים.

יתרון נוסף שאנחנו מספקים לכם הוא נוחות. אנחנו נגיע עם המצבר עד אליכם, תוך עד שעה בלבד, בכל אזור גיאוגרפי על מפת ישראל. בכך תוכלו להתגבר על הבעיה ולחזור לשגרה במהירות, מבלי שהתקלה במצבר תשבית גם אתכם.