מצברי וולטה (VOLTA) הם בין הבודדים המשווקים בישראל ומיוצרים על ידי חברה מקומית – במקרה הזה, חברת "וולקן תעשיות רכב" הנחשבת לוותיקה בישראל, שעה שהיא פועלת מזה למעלה משבעה עשורים בתחום. מצברי החברה ידועים גם מעבר לים, ומשווקים בהצלחה במדינות שונות ברחבי הגלובוס.

מעבר לגאווה המקומית שתוכלו לקבל באמצעות רכישה של מצברי ,VOLTA הם בהחלט מוכיחים את עצמם כרכישה כדאית ובטוחה, מכל הבחינות. מצברי החברה ידועים בין השאר בפיתוח הנאנו, המביא לשיפור משמעותי של יכולות המצבר ומאריך את משך החיים שלו – פיתוח שהוכרת בתור "מוצר הנאנו טכנולוגיה של השנה" על ידי המדען הראשי ב-2014. באמצעות הפיתוח המצבר נשמר היטב לתקופה ארוכה בכל קנה מידה, ומהווה לכן רכישה שמוכיחה את עצמה.

יתרון נוסף נוגע לעובדה שהמצברים מחזיקים בתו תקן ISO 9001 מטעם מכון התקנים, המעיד על התאמה לאיכות הסביבה. כיום, על רקע הזיהום הכבד לו גורמת תעשיית הרכב והנזקים האקולוגיים שאנחנו כבר חווים, אי אפשר לזלזל בעובדה זו.

קטלוג רחב של מצברים

החברה בהחלט מספקת פתרונות לכל דורש. במפעל החברה, הממוקם במועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן שבגליל העליון, מיוצרים מצברים משלל סוגים.

מצברי וולטה מתאימים לכל סוגי כלי הרכב ונחלקים לסוגים שונים (למשל מצברי פריקה עמוקה המיועדים לכלי רכב חשמליים קלי משקל באופן יחסי), כך שסביר להניח שתוכלו למצוא בקלות את המצבר האידיאלי עבורכם. את הבחירה ניתן לבצע בהתאם לסוג הרכב או על פי השימושים הצפויים בו: החל ממצבר 45 או 50 אמפר שמתאים לרכב פרטי סטנדרטי ועד למצבר למשאית 225 אמפר, כאשר המתח עומד על 12 וולט.

מצבר וולטה במינימום מאמץ

הצטיידות במצברי וולטה היא משימה פשוטה יותר מאי פעם הודות לחברת "ענק המצברים". אנחנו נשמח לסייע לכם ולהתקין עבורכם את המצבר בכל מקום בו אתם נמצאים, תוך התחייבות לזמן הגעה של עד 60 דקות בלבד. גם אם נתקעתם עם הרכב כתוצאה ממצבר שהתקלקל או שבק חיים, אין לכם מה לדאוג. תוכלו ליצור איתנו קשר, לקבל ייעוץ ראשוני ואת השירות לו אתם זקוקים.

יתרון משמעותי אצלנו הוא שאתם ממש לא צריכים לשלם יותר על האיכות. את המצברים והשירותים השונים אנחנו מציעים תמורת מחירים הוגנים בכל קנה מידה, ולמעשה – המצברים הזולים ביותר בישראל.