איך לבחור מצבר מתאים לרכב שטח?

מחפשים מצבר לרכב? ישנם סוגים שונים של מצברים. איך תדעו לבחור את המצבר הטוב ביותר? עליכם, להכיר קודם כל את התכונות הפיזיות של רכבי השטח, ואת התכונות הנדרשות למצברים לרכבי שטח.

מה מאפיין מצברים של רכבי שטח?

מצברים של רכבי שטח, צריכים להיות איכותיים. רכב שטח מתאפיין בכך שלא תמיד הוא נוסע על דרך סלולה. פעמים רבות, הרכב נוסע בדרכי עפר. ולכן, על הרכב להיות חזק ואיכותי יותר מרכב רגיל. הרכב, יהיה בעל הנעה כפולה.

ולכן, על המצברים של רכבי שטח, להיות חזקים ביותר. מצברים אלו, אינם יישחקו או יתקלקלו בקור וחום. המצברים של רכב שטח, מתחלקים לפי נפח המנוע של הרכב. כיוון שמצברים אלו עמידים במיוחד, מומלץ לרכוש מצברים לרכבי שטח שיוצרו באירופה, ולא בסין. וכמובן, לרכוש מצבר יד ראשונה, ולא יד שנייה.

איזה סוג מנוע הרכב?

המצברים לרכבי שטח, מותאמים לפי סוג האנרגיה של המנוע. יש מצברים למנועי דיזל, ויש מצברים למנועי בנזין. לכל יצרן וסוג של רכב שטח, יש מצבר מתאים.

כמה זמן עבודה יש למצבר?

מצברים של רכבי שטח, צריכים להיות בעלי זמן ארוך במיוחד. שכן, טיולי שטח אורכים זמן.

מעט על הנתונים הטכניים של מצברים לרכבי שטח

לוחות המצבר – הלוח של מצבר לרכב שטח, צריך להיות מחומר מאוד חזק. החיבורים צריכים להיות טובים וחזקים במיוחד. במיוחד, אם מטרת המצבר, היא לשמש כמצבר שני.

קיבולת גבוהה – חשוב שהמצברים לרכבי שטח, יהיו בעלי קיבולת גבוהה במיוחד. מומלץ, לקנות לרכבי שטח מצברים בעלי פריקה עמוקה.

מהיכן תרכשו את המצבר?

כדי שלא יהיה לכם הפתעות, עליכם לרכוש מצבר איכותי, מחנות מוכרת וידועה. חשוב, שהמוכרים יהיו משווקים מורשים של היצרנים. מומלץ, שלחנות תהיה פריסה ארצית.

חשוב לוודא שאתם מקבלים אחריות על המצבר

כאשר אתם משקיעים וקונים מצבר לרכב שטח, חשוב שתוודאו, שיש עליו אחריות. לכמה זמן האחריות? חשוב לוודא, שהאחריות כוללת הגעה לשטח, והחלפת מצבר. כאשר אתם רוכשים את המצבר, חשוב שתקבלו עליו תעודת אחריות של היצרן.

התייעצו עם המוכרים!

לצוות המכירות של החנות, יש ידע רב בתחום המצברים. לכן, מומלץ לכם להתייעץ איתם, לגבי סוג המצבר המתאים עבור רכב שטח. הצוות, בקיא בסוגים השונים של המצברים, וימליץ לכם על המצבר המתאים ביותר עבור רכב השטח שלכם.

מצברים לרכבי שטח, קונים ב"ענק המצברים"!

אם אתם מחפשים מצברים חזקים ואיכותיים עבור רכב השטח, מומלץ לכם לקנות מצבר ב"ענק המצברים". אנו מוכרים מצברים יד ראשונה, של מיטב המותגי0ם המובילים בתחום המצברים: שנפ, וולטה, טיטניום, ניסן, בוש ועוד. אנו מוכרים גם מצברי פריקה עמוקה. ניתן להזמין מצברים מכל חלקי הארץ. צוות המכירות שלנו אדיב, ויסביר לכם כיצד לתחזק את המצבר.