המצבר ברכב הוא רכיב חשוב מאוד. לא יעזרו לו לכלי הרכב כל המרכיבים והאביזרים הכי יקרים שלו אם המצבר שלו לא יתפקד בצורה טובה ויעילה.

הבעיה שלנו בדרך כלל היא שהמצבר לא ממש מודיע לנו מראש על התוכניות שלו ופתאום ביום בהיר הוא פשוט חדל מלתפקד כראוי. תארו לעצמכם, בוקר, אתם מסיימים את ההתארגנות החפוזה ששמורה לבקרים המלחיצים ואצים רצים לחניה על מנת להגיע לעבודה בזמן. אך… אתם מנסים להתניע את המכונית ו — כלום…. המכונית לא מגיבה. אתם מנסים שוב, ושוב, ושוב. אבל – שום דבר אינו משתנה. ברור כי יש כאן תקלה מהותית. התקלה על פי רוב יהיה המצבר. המצבר שסיים את תפקידו. אז מה עושים?

טוענים את המצבר

אז האמת היא שאפשר לטעון את המצבר בקלות רבה באמצעות כבלים שימשכו כוח ממכונית אחרת. על פי רוב זה בהחלט יוכל להספיק וכלי הרכב יצליח לשוב ולנסוע היטב.

אך ישנם המקרים אשר בהם המצבר כבר למעשה שבק חיים וסיים את תפקידו בעולם. אז מה זה אומר? כאן חשוב לדעת כי זה ממש לא סוף העולם ומדובר בבעיה ממש זניחה ופשוטה. תוך שעה קלה אפשר יהיה לפתור את הבעיה ולהחזיר את המכונית לפעילות.

כיום גם לא חייבים להגיע באופן פיזי עד לחנות המוכרת את המצברים. אפשר להזמין את המצבר עד הבית ולקבל את המצבר הרצוי והמתאים שיגיע עד לבית הלקוח.

מצבר לרכב מחיר נוח

כדאי לדעת שרכישת מצבר לרכב במחיר טוב וחדש זה לא חייב להיות סיפור יקר. המצבר הוא אביזר שעלותו מסתכמת בכמה מאות שקלים בלבד ולא כל כך קשה לעמוד במעמסה הזו מבחינה כספית.

מה שחשוב לשים לב זה לבחירה נכונה של המצבר בהתאם לצרכים של כלי הרכב ובהתאם להוראות היצרן. רק כך אפשר יהיה להיות בטוחים כי המוצר הנבחר אכן ייתן את המענה המושלם.

אז איך תוכלו להיות בטוחים כי רכשתם את המצבר הכי טוב לכלי הרכב שלכם?

על מנת להגיע לבחירה הכי נכונה, חשוב לשים לב לכמה נתונים אשר אלו יבטיחו כי המצבר אותו נבחר בסופו של דבר יהיה מצבר שייתן את המענה המושלם בהתאם לצורך.

מצבר מתאים לכלי הרכב – לפני הכול חשוב שהמצבר יתאים לכלי הרכב. ברור שמצבר של מכונית אינה מתאימה לאוטובוס ומצבר של אופנוע לא יוכל להתאים למשאית. חובה להתאים את סוג המצבר ואת יכולת ההספק שלו למכנית הספציפית.

מצבר מייצור מתאים לישראל – חשוב לזכור כי מזג האוויר הישראלי הוא אגרסיבי וקיצוני למדי. מזג האוויר הזה פוגע לא פעם במצברים של כלי הרכב והתוצאה היא מצבר שנהרס מהר מידי.

מכונית שחונה משך שעות ארוכות תחת השמש הקופחת או לחילופין תחת מזג אוויר קר מידי, עלולה להיפגע והמצבר ייהרס ויתקלקל. כאשר בוחרים מצבר שמתאים לתנאי מזג האוויר הישראלי, הרי שאפשר להיות רגועים כי המצבר ייתן מענה טוב יותר והוא ישרוד לאורך זמן.

מצבר עם אחריות על המוצר – חשוב מאוד לשים לב כי המצבר שמוכרים לנו יהיה מצבר עם אחריות מלאה לאורך זמן. אנחנו לא רוצים למצוא את תעצמנו עם מצבר שיפסיק תוך זמן קצר לשרת אותנו.

אחריות של יצרן מוכר ואמין יעניק לנו כיסוי לאורך זמן.

מי יתקין לנו את המצבר ברכב?

תמיד כדאי להעדיף שההתקנה תתבצע על ידי איש מקצוע שידע להכניס בצורה טובה ונכונה את המצבר הדבר יבטיח לנו אורך חיים של המצבר.