נכנסתם לרכב, ואתם פשוט לא מצליחים להניע אותו? ככל הנראה הסיבה לכך מגיעה מכיוונו של המצבר. בכדי שתוכלו לנסוע ברכב ללא בעיה, יהיה עליכם לרכוש מצבר לטויוטה יאריס חדש. כל עוד תישארו עם המצבר הישן, לא מן הנמנע כי תמצאו את עצמכם תקועים עוד לא מעט פעמים. רוצים לקבל שירות של החלפת מצבר עד לבית או עד לעבודה שלכם? אצלנו זוהי יכולה להיות המציאות!

שירות החלפת מצבר לטויוטה יאריס עד הבית

מי אמר שאתם צריכים לצאת מהבית בכדי להחליף את המצבר של הרכב? מהיום תוכלו לקבל שירות מקצועי ממש עד לפתח הבית שלכם. אנו נגיע עם הציוד המתקדם, ונדאג להחליף את המצבר בצורה הכי מקצועית. כך שתוכלו לקבל מצבר לטויוטה יאריס איכותי שיותקן על ידי אנשי מקצוע, וכל זאת עם מינימום של מאמץ מהצד שלכם.

איזה מצברים מתאימים לטויוטה יאריס?

לפני שאתם מתחילים לחפש מצבר לטויוטה יאריס, מוטב כי תבינו פחות או יותר אילו מצברים מתאימים. אם אתם מסתבכים, תמיד תוכלו לפנות למומחים שלנו על מנת שהם ייעזרו לכם לבחור נכון. ברוב המקרים המצברים המתאימים לטויוטה יאריס הם מצברים בקיבולת של 45, 46 או 50 אמפר. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מצברים המתאימים לקיבולת הזאת.

כמה זמן אחריות יש למצבר של טויוטה יאריס?

בכל פעם שאתם רוכשים מצבר לטויוטה יאריס עליכם לוודא כי הוא מגיע עם אחריות היצרן המקורית. לכל סוג של מצבר יש אחריות מעט שונה, כך שמוטב שתוודאו את הנושא הזה מראש. ברוב המקרים האחריות של רוב היצרניות מתחילות מ-12 חודשים ויכולה להגיע עד 24 חודשים. מדובר על תעודת הביטוח שלכם לכך שמדובר על מצבר מקורי, ובכל בעיה תוכלו לדעת שיש לכם אל מי לפנות.

מבצע החודש – מצבר לטויוטה יאריס במחירים מנצח!

רוצים לרכוש מצבר חדש של היצרניות המובילות במחירים מנצחים? אנו בדיוק המקום שבו תוכלו להשיג את מבוקשכם. אצלנו תוכלו למצוא סוגים שונים של מצברים המתאימים לטויוטה יאריס, ובכל סוג תוכלו לקבל את המחיר הנמוך ביותר. אנו מאמינים כי לכל אחד מגיעה האפשרות לרכוש מצבר איכותי לרכב שלו, מבלי שהוא יצטרך לקרוע את הכיס. לא משנה אם מדובר על רכב מיני, על רכב משפחתי או אפילו על רכבי יוקרה.

למה אצלנו?

אנו נספק לכם שירות עד אליכם לבית, כך שלא תצטרכו להתאמץ בכדי להחליף את המצבר. אנו מתחייבים להגיע אליכם לבית לעבודה בתוך 60 דק' בלבד בכדי להחליף את המצבר הישן במצבר חדש. אם לא די בכך, אנו מתאמצים מאוד בכדי לספק לכל לקוח את השירות האישי. כך שבכל שאלה או בכל בעיה תוכלו לדעת שיש לכם אל מי לפנות בכדי לקבל מענה.