דשבורד

מצבר הרכב הוא הסוללה המפעילה את החשמל ברכב. בלי הסוללה לא תתאפשר התנעה תקינה ונסיעה. המצבר הוא בין החלקים החשובים ביותר ברכב, ולכן התאמת מצבר לפי סוג רכב היא קריטית לתפוקה יעילה ומקסימלית. השוק מציע מגוון רחב של מצברים מסוגים וגדלים שונים. 

אז מה צריך לדעת?

מרבית מצברי הרכב מוגבלים לאורך חיים של בין 3 ל-5 שנים, תלוי באופי הנסיעות שלכם, הרגלי הנהיגה שלכם ותנאי האקלים, כמו גם התאמת מצבר לפי סוג רכב

להלן מספר דברים שעליכם לקחת בחשבון לפני קניית מצבר לרכב שלכם:

גודל המצבר- 

מצברים לרכב מחולקים לגדלים בקבוצות, אשר מציינים את אורכה, רוחבה וגובהה של הסוללה. את הגודל של המצבר שהרכב שלכם יוכל להכיל תוכלו לבדוק בהוראות היצרן או בהתייעצות עם המוסך שלכם. גודל המצבר הנכון הוא זה שמתאים בצורה מושלמת למיקום ברכב, אשר מאבטח את המצבר ומונע נזקים כתוצאה מרטט.

תוקף המצבר- 

את תאריך הייצור תוכלו למצוא כתוב על גבי המצבר, האותיות יעידו על חודש הייצור והמספרים על השנה. אין לרכוש מצבר שיוצר יותר מחצי שנה לפני. בלאי המצבר מתחיל באחסון שלו ולא בשימוש. 

אחריות- 

רצוי לקחת בחשבון את האחריות, ולבחור מצבר עם תקופת אחריות ארוכה. תקופות האחריות מעידה על כמה זמן מאמינה החברה היצרנית שהמצבר עתיד להחזיק. 

אמפר- 

הכוונה לכמות החשמל, הקיבולת שהסוללה יכולה להכיל. אמפר גבוה פירושו שהמצבר יכול לשמור על עומס לאורך זמן רב ולכן הסיכויים שהסוללה תיגמר פוחתים. 

חיי הסוללה- 

את משך זמן חיי המצבר הנוכחי תוכלו לבדוק בחנות בה אתם רוכשים אותו. זה יסייע לכם לדעת אם אתם צריכים להחליף מצבר או רק לתחזק אותו. 

ניסיון קודם- 

לפני שאתם רוכשים מצבר חדש תלמדו מהניסיון הקודם שלכם עם המצבר הישן. מצבר שהחזיק מעמד זמן רב ללא תקלות הוא מצבר מעולה שעשה את העבודה, ואם לא השוו עם חברים או התייעצו עם מומחים.

קניית מצבר לרכב בענק המצברים

ענק המצברים הינה רשת בפריסה ארצית המשווקת מצברים מכל הסוגים וכל הגדלים. החברה מודעת לחשיבותו של מצבר הרכב ואיך הוא יכול להרוס את שגרת היום, במקרה שהוא מסיים את חייו באופן לא צפוי. ולכן החברה מעניקה שירותי ייעוץ והתקנה תוך 60 דקות מרגע הפנייה ועד לבית הלקוח.

היועצים שלנו יידעו להתאים לכם את המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלכם, וצוות המתקינים המקצועי יתקינו אותם ללא תקלות. נתקעתם עם הרכב באמצע היום, או שאולי אתם יודעים שהמצבר לקראת סיום? חייגו עכשיו למספר 072-33-55-559 ונשמח לעמוד לשירותכם.